Zgłoś się już dzisiaj do udziału w PEACE LINES

Rozwiń wszystko

Zgłoś się już dzisiaj do udziału w PEACE LINES

Masz od 18 do 26 lat oraz czas i ochotę, by podróżować przez kilka krajów, pouczyć się historii i porozmawiać o przyszłości, jak również poznać wiele miejsc i innych młodych Europejczyków? Jeśli tak, to zgłoś się do udziału w rajdach rowerowych PEACE LINES, które odbędą się w kwietniu i maju 2020 roku.

Trzy trasy przez Europę

Przygotowano trzy rożne trasy:

  • Trasa pomarańczowa to rajd rowerowy, który prowadzi z Auschwitz przez Gliwice, Drezno i Bergen-Belsen do niderlandzkiego Westerbork. Rajd ten odbędzie się od 23 kwietnia do 4 maja 2020 roku.
  • Uczestnicy niebieskiej trasy wyruszą w drogę z Sankt Petersburga i przejadą przez Rygę, Kowno i Drezno na wyspę Uznam. Grupa ta będzie w podróży od 9 do 21 maja 2020 roku.
  • Zielona trasa prowadzić zaś będzie z Berlina, przez Weimar, Pragę, Monachium, Verdun i Schengen do francuskiego Niederbronn-les-Bains. Trasą tą uczestnicy będą się przemieszczać również od 9 do 21 maja 2020 roku.
Sprawy organizacyjne

Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów (w tym również kosztów podróży). PEACE LINE to nauka, spotkania, refleksje, podróże, odkrywanie nowych miejsc i wspólna zabawa.

Zgłoś się już dziś

Więcej informacji (w j. niemieckim i angielskim) na temat niebieskiej i zielonej trasy oraz formularze zgłoszeniowe znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje (w j. niemieckim i angielskim) o pomarańczowej trasie i formularz zgłoszeniowy zamieszczone są tutaj.

We współpracy z: