„Yes, I can” – spotkanie dla dziewczyn

„Yes, I can” – polsko-niemieckie spotkanie dla dziewczyn

Stowarzyszenie HochDrei we współpracy z Fundacją BEZLIK (Mikuszewo) serdecznie zaprasza dziewczyny w wieku od 11 do 14 lat na polsko-niemieckie spotkanie, które odbędzie się od 1 do 6 kwietnia 2023 roku w Poczdamie.

Temat

W trakcie tego międzynarodowego spotkania dziewczyny wspólnie spędzą sześć dni projektowych w Poczdamie. W tym czasie będą zajmowały się tematyką ciała i tym co potrzebne jest do dobrego samopoczucia. W programie spotkania są warsztaty techniki Wendo, tańca, ruch na świeżym powietrzu i gry miejskie. To polsko-niemieckie spotkanie to świetna zabawa i okazja, aby nawiązać nowe znajomości i przekonać się, jakie dana osoba ma mocne strony i zainteresowania.

Grupa docelowa

  • dziewczyny zamieszkałe w Polsce i Niemczech w wieku od 11 do 14 lat

Sprawy organizacyjne

Spotkanie odbędzie się w Poczdamie w ośrodku kształceniowym dla dzieci i młodzieży HochDrei. Koszt uczestnictwa wynosi 320 złotych. Cena obejmuje nocleg, wyżywienie, koszty programu, opiekę̨ pedagogiczną oraz bilety na komunikację miejską w Berlinie i Poczdamie. Istnieje możliwość dofinansowania kosztów podróży przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży. W szczególnych przypadkach możliwa jest zniżka. Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Dalsze informacje oraz zgłoszenie

Zgłoszenia należy przesyłać na adres bildung@hochdrei.org najpóźniej do 28 marca 2023 roku.

Więcej informacji można znaleźć w prawej kolumnie lub na stronie internetowej organizatora:

Projekt realizowany jest przy wsparciu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.