„W tej zabawie jest metoda!” – nowe metody do pobrania!

„W tej zabawie jest metoda!” – nowe metody do pobrania!

Zaktualizowane wydanie publikacji cieszącej się ogromną popularnością wśród organizatorów polsko-niemieckich spotkań młodzieży zawiera jeszcze więcej praktycznych metod i wskazówek, które mogą być źródłem nowych inspiracji, podnoszących jakość wymian.

Drugie wydanie publikacji „W tej zabawie jest metoda!” poza poszerzonymi informacjami zawiera także sześć całkiem nowych metod, przydatnych przy pracy z polsko-niemieckimi grupami młodzieży. Cały zbiór podzielony jest na poszczególne fazy spotkań międzynarodowych, m. in. od zapoznania, poprzez budowanie zaufania, współpracy i dynamiki w grupie, aż do ewaluacji i pożegnania. Bloki tematyczne ułatwiają szybkie odnalezienie potrzebnych informacji, a odpowiednie odnośniki pozwalają wykorzystywać wiele metod przy kilku punktach programu. Każda z przedstawionych wskazówek i metod jest również świetnym punktem wyjścia i inspiracją do realizacji własnych pomysłów. Do podręcznika dołączona jest płyta CD, zawierająca dwujęzyczne materiały do wydrukowania, a także ścieżki dźwiękowe i opisy tańców integracyjnych.

Dzięki temu, że nowe metody są dostępne do pobrania na stronie internetowej PNWM, posiadacze pierwszego wydania „W tej zabawie jest metoda!” mogą samodzielnie je zaktualizować, drukując brakujące strony i dołączając je do swojego podręcznika.

Materiały do pobrania znajdują się w prawej kolumnie.

Drugie wydanie książki można zamówić tutaj.