„Światła, kamera, akcja!” – polsko-niemieckie spotkanie młodzieżowe

„Światła, kamera, akcja!” – polsko-niemieckie spotkanie młodzieżowe

Stowarzyszenie HochDrei zaprasza młodzież w wieku od 13 do 17 lat do udziału w polsko-niemieckim spotkaniu ,,Światła, kamera, akcja!” które odbędzie się od 3 do 10 sierpnia 2024 roku w Poczdamie.

Temat

Podczas tego letniego tygodnia młodzież ma możliwość utrwalenia swoich letnich doświadczeń i wspomnień na filmie. Inspirację do tego znajdzie nie tylko w naszym ośrodku edukacyjnym, ale także podczas rajdu miejskiego w Poczdamie. Ponieważ stolica Brandenburgii jest miastem filmowym, w programie zaplanowana jest również wycieczka do Parku Filmowego Babelsberg.  Pomiędzy tymi wszystkimi aktywnościami znajdzie się również czas na integrację w polsko-niemieckiej grupie. Każdego dnia odbywać się będą gry i zabawy, podczas których osoby uczestniczące nauczą się kilku słów i zwrotów w drugim języku.

Grupa docelowa i język

Zapraszamy młodzież w wieku od 13 do 17 lat mieszkającą w Polsce i Niemczech.

Zespół jest dwujęzyczny. Osoby uczestniczące muszą mówić i rozumieć tylko po polsku lub niemiecku. Żadne inne umiejętności językowe nie są wymagane!

Sprawy organizacyjne

Spotkanie odbędzie się w Poczdamie w Domu Seminaryjnym HochDrei (Holzmarktstr. 12, 14467 Poczdam, Niemcy).

Koszt udziału dla osób z Polski wynosi 175 euro. W razie potrzeby możliwe są zniżki w opłacie za uczestnictwo. Prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za edukację wymienioną obok.

Dalsze informacje oraz zgłoszenie

Zgłoszenia należy przesyłać na adres bildung@hochdrei.org.

Więcej informacji można znaleźć w kolumnie po prawej stronie lub na stronie internetowej organizatora.