Asystent / asystentka zarządu

Oferta pracy: asystent / asystentka zarządu na czas określony od 1 lutego 2024 roku do 28 lutego 2025 roku

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) poszukuje osoby na stanowisko asystent / asystentka zarządu w warszawskim biurze PNWM, w zakresie 40 godzin tygodniowo (pełen etat), na czas określony od 1 lutego 2024 r. do 28 lutego 2025 r.

Zadania:

  • prowadzenie spraw zarządu (korespondencja, planowanie terminów, delegacji itp.),
  • koordynowanie, organizowanie, przygotowanie dokumentacji posiedzeń gremiów i grup roboczych PNWM,
  • utrzymywanie kontaktów z ministerstwami, instytucjami państwowymi i organizacjami w Polsce i w Niemczech,
  • redagowanie i tłumaczenie tekstów i dokumentów,
  • przygotowanie i przeprowadzanie prezentacji dot. działalności PNWM,
  • wsparcie przy organizacji i realizacji projektów własnych PNWM,
  • obsługa przychodzących telefonów,
  • inne zadania bieżące niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizacji, zlecone przez zarząd.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i polskiego w mowie i w piśmie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • samodzielność, dokładność i terminowość,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysokie kompetencje komunikacyjne w mowie i w piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole, kompetencje interkulturowe,
  • znajomość programów pakietu Office,
  • bardzo wysoka kultura osobista
  • mile widziane: doświadczenie w pracy w środowisku polsko-niemieckim i pracy projektowej, umiejętność obsługi funkcjonalności Teams i Zoom.

Oferujemy:

  • pracę w zaangażowanym zespole polsko-niemieckim,
  • wynagrodzenie według „Statutu Personelu PNWM”,
  • umowę na czas określony.

Aplikacje

Aplikacje należy składać do 8 grudnia 2023 roku, wyłącznie w formie elektronicznej za pomocą formularza zgłoszeniowego.