„Od pora do superbohatera” – polsko-niemieckie spotkanie dla dzieci i młodzieży

„Od pora do superbohatera” – polsko-niemieckie spotkanie dla dzieci i młodzieży

Stowarzyszenie HochDrei zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 9 do 12 lat do udziału w polsko-niemieckim spotkaniu. ,,Od pora do superbohatera“, które odbędzie się od 24 do 28 marca 2024 roku w Poczdamie.

Temat

Podczas tego spotkania osoby uczestniczące przyjrzą się diecie bezmięsnej. Dowiedzą się o korzyściach płynących z wegetarianizmu i dlaczego ważne jest ograniczenie spożycia mięsa. Poznają również wegetariańskie i wegańskie przepisy, które będą wykorzystywać w naszej kuchni i następnie zabiorą ze sobą do domu. Program obejmuje także grę miejską w Poczdamie. Osoby uczestniczące mogą również nawiązywać nowe międzynarodowe znajomości. Pomogą w tym animacje językowe i różne gry integracyjne, które są integralną częścią programu.

Grupa docelowa

Dzieci i młodzież w wieku od 9 do 12 lat mieszkające w Polsce lub Niemczech.

Sprawy organizacyjne

Spotkanie odbędzie się w ośrodku kształceniowym dla dzieci i młodzieży HochDrei w Poczdamie.

Koszt udziału dla osób z Polski wynosi 440 PLN. Gwarantowany jest częściowy zwrot kosztów podroży wg stawek PNWM. W razie potrzeby możliwe są zniżki w opłacie za uczestnictwo. Prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za edukację wymienioną obok.

Zespół jest dwujęzyczny. Osoby uczestniczące muszą tylko mówić i rozumieć po niemiecku lub po polsku. Żadne inne umiejętności językowe nie są wymagane!

Dalsze informacje oraz zgłoszenie

Zgłoszenia należy przesyłać na adres bildung@hochdrei.org najpóźniej do 21 marca 2024 roku.

Więcej informacji można znaleźć w kolumnie po prawej stronie lub na stronie internetowej organizatora.