DINA.international – cyfrowa platforma konferencyjna

DINA.international – cyfrowa platforma konferencyjna i spotkań w międzynarodowej wymianie młodzieży

DINA.international jest bezpłatną i bezpieczną w zakresie ochrony danych osobowych platformą internetową oferującą wiele narzędzi do organizacji i komunikacji w międzynarodowej wymianie młodzieży. Skrót DINA oznacza „Digital International Networking Activities” (Cyfrowe Międzynarodowe Działania Networkingowe). Platforma między innymi dysponuje narzędziem do wideokonferencji, czatem oraz miejscem do przechowywania i edytowania wspólnych dokumentów.

Jak uchwycić online atmosferę spotkania młodzieży?

Dzięki cyfrowemu domowi spotkań i centrum konferencyjnemu mogą Państwo uczestniczyć w spotkaniach przygotowawczych i/lub ewaluacyjnych online z funkcją wideo lub nawet przeprowadzić cały projekt wymiany młodzieży w wirtualnym świecie. Na spotkania te mogą Państwo zabrać także swoich tłumaczy.

Użytkownicy mogą się organizować w grupy lub tworzyć wspólne projekty, poznawać innych ludzi i projekty, jak również wymieniać się poglądami i doświadczeniami. Poza tym mogą zaprezentować siebie i swoje projekty na mikrostronie, znaleźć parterów do realizacji (kolejnych) projektów oraz zainspirować się innymi pomysłami i przykładami dobrych praktyk. Dodatkowo DINA.international oferuje wiele praktycznych narzędzi do współpracy, np. takich jak: listy zadań lub kalendarz.

DINA.international korzysta z neutralnego dla środowiska serwera zlokalizowanego w Niemczech, jest bezpieczna w zakresie ochrony danych osobowych, nie zawiera reklam i została opracowana zgodnie ze standardami bezpieczeństwa UE. Platforma jest wspólnym projektem instytucji i organizacji eksperckich i wspierających międzynarodową wymianę młodzieży.

Zachęcamy do rejestracji i rozpoczęcia pracy nad własnym polsko-niemieckim projektem.

 

YouTube

Wczytując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy YouTube.
Dowiedz się więcej

Wczytaj film